Dupa senzationala victorie la campionatul European

Sursă: cele mai bune site-uri de pariuri online

Dupa senzationala victorie la campionatul European de selecționata Portugaliei a demarat campania preliminară pentru campionatul mondial din Rusia. Portughezii au demarat extrem de esec: înfrângere cu 0:2 de la Elveția. Ce motive fiasco echipa ? Liderul câștigătorii campionatului continentului Cristiano Ronaldo nu a avut timp pentru a recupera de la un prejudiciu, obținute în finala de la Euro. Atacantul "Real" ar trebui să se întoarcă în funcțiune săptămâna viitoare, iar până la portughezi a trebuit să se descurce fără el. Ronaldo de la Basel nu a venit, dar din primele minute pe teren a ieșit Eder – autorul golului de aur la Euro. Atacantul a fost activ în primele cincisprezece minute, el a inexact lovitură de la poartă și a marcat o reducere sub lovitură . După aceea, jucătorul "Lille" dizolva pe teren, și pe bună dreptate, a fost înlocuit la pauza. Un alt erou al campionatului European – , marți seara, la fel s-a manifestat nu cel mai bun mod. După impact Ricardo Rodriguez din lovitură liberă, mingea a zburat într-un colț, portarul de portughezi, cu toate acestea, cel de o secundă înainte de impact a făcut un pas în altă parte și a fost nevoit să salveze echipa. Lovitură deconecta doar elvețian -a reflectat chiar în fața ei, și fără probleme terminat pe mingea în poarta gazdelor a scos înainte. Astfel de erori portarul "" a fost distins în selectarea trecut la campionatul mondial. Atunci, la punctul de atac Portugalia pasiv uitat Eder. Marți, totul a revenit la un pătrat. Cu toate acestea, înfrângerea echipei - nu numai fructe de eroare de portar și de inerție . În prima jumătate de oră de joc portughezii au jucat mult mai nepăsător de fotbal, decât a fost la Euro. la fel ca și un cuplu de luni în urmă toată stânga văzut pe bordură, în dreapta, bine a acționat Cedric, cu toate acestea, centrale lenți Portugalia nu a avut timp pentru a asigura extreme de apărători, și elvețienii au primit o mulțime de oportunități pentru promițătoare contraatacuri. În mod obișnuit trio-ul de la mijlocul terenului (-Adrien Silva-William Carvalho) mijlocașul "Bavaria" a înlocuit . încă este capabil să-și dea toată apărarea adversă transferul, dar, de asemenea pentru a efectua un volum de lucru similar cu cel care face , nu este capabil. În plus, este extrem de jocul a arătat William Carvalho, într-un episod din cel de-al doilea gol în poarta de două ori votat. Slăbiciunea centrului de câmp, împreună cu lipsa de Ronaldo complet distrus plan, care Santos l-a urmat de la Euro. Este compact pentru a se apăra de la portughezi nu au de lucru, iar în atac nu totul a fost fără probleme și în Franța. Probabil, singurul punct luminos nu campionilor Europei, marți, a devenit Ricardo , care a ieșit la schimb în minutul 68. Mijlocașul în mod constant a încercat să bate rivalii unul câte unul (cel mai adesea cu succes) și cu deschidere în careu. Alte opțiuni de dezvoltare atac de portughezii de la Basel nu au demonstrat, dar, de asemenea, de înaltă atacant, capabil să câștige lupta de la etajul al doilea, în a doua repriză nu a fost. Momentul cel mai periculos portughezi a apărut exact după acțiuni individuale . Mijlocașul "" a pătruns în careu pe dreapta aripa si atarna pe depărtată mreana. Lovitură la Nani sincer nu s-a primit, dar astfel . Doar bara a salvat Elveția de neplăcută finaluri pe care echipa lui Vladimir nu a câștigat.
Vezi mai multe: Betfair și eFortuna