Willem II - Heracles Almelo

Nagyon drámai előrelépés 21. fordulóban mérkőzés Tilburg, ahol született, mert az események valóban meglepő eredmény. A vendégek játszott 21 perc alatt egy kizárt kapus Castro sőt elismerte a későbbi büntetés, de is gyengítheti után egy óra játék alatt hat perc pontszám háromszor. Miután megnyerte 3: 1, így a tábla került a tizenegyedik helyre két pont előtt Tilburg, aki huszonkét pont tizenkettedik.

Willem tudott gólt a 8. percben, miután egy szép kombináció vezette a labdát a hálóba, de a gólvonalon sikerült az utolsó pillanatban rúgni dedikált Hoogma. Hat perccel később kirúgták a másik oldalon a huszonöt méter Darr és a jól célzott kísérlet alatt a felső sáv megszelídített kesztyűket kapushoz Lamprou. Az egyik fontos fejlesztési született röviddel azután húsz percnyi játék után edzés pontatlan kombinációja Heracles helyzet Castro.

Hogy miután egy rossz rúgás csapattársai futott ellen magányos Oularému és lemerült tudta nélkül gólhelyzetben viták kioldott. Méltán látta egyenes piros lapot, helyezze őt a három pólus kellett építeni egy ifjúsági fij, aki szembe pokutovému rúg. A labdát a büntetést helyszínen állt egy spanyol mesterlövész Fran Sol, és elindult, hogy pontosan a megfelelő kapufa a látogatói ellen-őr a Eredivisie idén felvette a kilencedik lövés.

Fél óra elteltével a játék elindult, közvetlenül harminc méterre Haye, ugyanaz a játékos, majd tüzelt 43 percre egy szabadrúgásból fij gyakorolva minden fordult a labdát keresztléc, majd távoli rúgás volt védekező Almelo. Tilburg is aktív volt megváltoztatása után fél, majd tíz perccel a második félidőben veszélyesen középre Haye hlavičkující Sol elhibázta. Magnificent beállta Heracles kezdődött 62 perc, kiegyenlített, amikor Peter van Ooijen.

A következő külön solo lőttek 30-5 méter, és az ő hihetetlen lövés illeszkedik a bal felső sarokban, Lamprou után léggömb feszített hiába. A hazai meglepő, hogy e cél sok meglepetést és további három percig elismerte másodszor közelről négy méter a távoli utáni gólt Kristoffer Peterson. Sheer frusztráció Tilburg kész 68 perc alatt, Robin Gosens, aki a szögletet a jobb oldalról végzett acrobatically hat méterre a Lamproua. 81 perc elteltével jött a pályán legény cseh Jaroslav Navratil és csapattársai ünnepelhette példátlan fordulat. read more: http://bonusz-online.com/bet365